Hind: 15 900 EUR + km
Elementmaja AS 1-108 Helen

Elementmaja AS 1-108 Helen on mugava sisekujundusega väga ökonoomne klassikaline maja. Suur elutuba on ühendatud avara köögiga. Suured aknaavad annavad siseruumidele meeldiva valgusküllasuse. Majas on 3 magamistuba ja saun.  Elementmaja AS 1-108 Helen on planeeritud neljaliikmelisele perekonnale.


Tellijal on võimalus muuta maja pikkust, laiust, põhiplaani, akende ja uste asukohti vastavalt tema soovidele. Samuti on tellijal võimalus valida majafassaadi materjaliks kas laudist või krohvialust plaati.

Elementmaja AS 1-86 Helen

Elementmaja AS 1-86 HelenElementmaja AS 1-86 Helen

Elementmaja AS 1-108 Helen hinnapaketti kuuluvad järgmised elemendid


Soojustatud välisseinad paksusega 250mm, kõrgusega 2500mm

Välisvoodrilaud UYVk 18×145 Kuusk AB või samaväärne
Tuulutusroov 28x45mm
Tuuletõkkeplaat
Tugevussorteeritud puitsõrestik C24 / 45x195mm
Soojustusisolatsioon 200mm
Aurutõkkekile 0,2mm


Siseseinte puitsõrestiku materjal 45 x 95 mm

Tugevussorteeritud puitmaterjal C24 / 45x95mm materjalina kaasas.


Katusekonstruktsioon 

Katusefermid
Katuse tuulutusroov 28x45mm
Katusekile


PVC aknad

Välisseinte aknad ja ainult akendega külgnevad terrassiuksed

PVC seest ja väljast valge

3 kordne klaaspakett


Arhitektuursed joonised (eskiisprojekt)

Välisseinte koostejoonised

Vundamendi plaan

Katusefermide plaan

Akende spetsifikatsioon


Astrolux elementmaja on tänapäevane lahendus kiirelt ja kvaliteetselt endale energiasäästlik maja ehitada.

Elementmaja on üks levinumaid elamuehitise tüüpe ning on ennast aastate jooksul tõestanud nii vastupidavuse kui jätkusuutlikkusega.

Elementide valmistamisel kasutatakse parimaid praktikas tõestatud lahendusi. Elementmaja elemendid valmistatakse tehase sisetingimustes, tagades konstruktsioonide kvaliteetse ja nõuetekohase paigalduse.

Elementmajana on võimalik ehitada erinevaid arhitektuurseid hooneid. Olgu nendeks siis ühekordsed väikeelamud või suured kortermajad.
Koos meie projekteerimismeeskonnaga saate läbi arutada oma idee ja soovid tulevasele elementmajale ning meie kogenud projekteerijad loovad just Teie soovidele vastava maja projekti.

Astrolux elementmaja kvaliteedi tagab maja elementide eelnev valmistamine kaasaegse tehase tingimustes. Kaasaegse tehase tingimused võimaldavad saavutada konstruktsioonide täpsuse ja materjalide kvaliteedi säilimise, kuna detailide valmistamine toimub kuivades tingimustes. Samuti võimaldab kaasaegse tehase tingimustes ehitamine kvaliteedikontrolli erinevates tootmisjärkudes, tagades tulevase ehitise kõrge kvaliteedi.


  • Hind ei sisalda varikatuseid, katuse otsaviile, tuulekaste, varjualuseid, poste ja muid maja välisseintest väljaulatuvaid osasi kui neid ei ole märgitud hinnapakkumises või kirjalikult kokku lepitud teisiti.
  • Kodulehel olevad pildid on illustratiivsed. Elementmajad toodetakse vastavalt hinnapakkumistele ja lõplikule eskiisprojektile.