Elementmaja AS 1-170. 2016 aasta parim kelpkatusega elementmaja.

Hind: 26 700 EUR + km
Elementmaja AS 1-170

Elementmaja AS 1-170 on mugava sisekujundusega väga ökonoomne klassikaline maja on projekteeritud ühekordsena. Suur elutuba on ühendatud avara köögiga. Suured aknaavad annavad siseruumidele meeldiva valgusküllasuse. Majas on 4 magamistuba ja saun. Saunast on väljapääs aeda. Elementmaja AS 1-170 on planeeritud neljaliikmelisele perekonnale.


Tellijal on võimalus muuta Elementmaja AS 1-170 pikkust, laiust, põhiplaani, akende ja uste asukohti vastavalt tema soovidele. Samuti on tellijal võimalus valida majafassaadi materjaliks kas laudist või krohvialust plaati.

  • TULE TÖÖLE!

    Pakume tööd müügijuhile: Vajalikud keeleoskused: Itaalia C1 ja Inglise C1.

    Pakume tööd arhitektile osalise või täiskoormusega.

    CV saata: majad@astrolux.ee

     

elementmaja as 1-170

elementmaja as 1-170

elementmaja as 1-170


 

Astrolux elementmaja on tänapäevane lahendus kiirelt ja kvaliteetselt endale energiasäästlik maja ehitada.

Elementmaja on üks levinumaid elamuehitise tüüpe ning on ennast aastate jooksul tõestanud nii vastupidavuse kui jätkusuutlikkusega.

Elementide valmistamisel kasutatakse parimaid praktikas tõestatud lahendusi. Elementmaja elemendid valmistatakse tehase sisetingimustes, tagades konstruktsioonide kvaliteetse ja nõuetekohase paigalduse.

Elementmajana on võimalik ehitada erinevaid arhitektuurseid hooneid. Olgu nendeks siis ühekordsed väikeelamud või suured kortermajad.
Koos meie projekteerimismeeskonnaga saate läbi arutada oma idee ja soovid tulevasele elementmajale ning meie kogenud projekteerijad loovad just Teie soovidele vastava maja projekti.

Astrolux elementmaja kvaliteedi tagab maja elementide eelnev valmistamine kaasaegse tehase tingimustes. Kaasaegse tehase tingimused võimaldavad saavutada konstruktsioonide täpsuse ja materjalide kvaliteedi säilimise, kuna detailide valmistamine toimub kuivades tingimustes. Samuti võimaldab kaasaegse tehase tingimustes ehitamine kvaliteedikontrolli erinevates tootmisjärkudes, tagades tulevase ehitise kõrge kvaliteedi.

Elementmajade ehitamise protsess on kiire, kuna hoone elemendid on valmistatud kaasaegses tehases ja nende paigaldamine toimub valmis detailidena. Elementide kokku monteerimine objektil terviklikuks majaks toimub vaid paari päeva jooksul. Selle tulemusena on võimalik ära hoida ilmastikust tingitud negatiivseid mõjusid ehitusmaterjalidele ning kokku hoida kulutusi, seda nii ehitusmaterjalide kui ka tööjõukulu arvelt. Kuna maja elemendid on valmistatud tehases, on elementmaju võimalik ehitada aastaringselt.

Elementmaja on energiasäästlik ja soojapidav, kuna soojustus on paigaldatud korrektselt vastavat kvaliteedikontrolli järgides ning puit kui ehitusmaterjal, millest maja elementide konstruktsioonid on peamiselt valmistatud, on väikese soojajuhtivusega. Elementmaja soojapidavus vastab igati põhjamaade ilmastikutingimustele.