elementmaja_hange_astrolux_veka_aknad_800x343

Konstruktsioon

PVC aknad ja terrassiuksed

elementmajad_hange_astrolux_veka_windows_doors_800x550KVALITEETPROFIILID KÖMMERLINGILT

KÖMMERLING on üks Euroopa suuremaid PVC-profiilisüsteemide tootjaid, ühenda-des üle 20 ettevõtte. Firma on asutatud Karl Kömmerlingi poolt 1897. aastal Edela-Saksamaal algselt väikese keemiaettevõttena. KÖMMERLING on edukas nii Euroopas, Ameerikas kui ka Aasias, sh selliste ekstreemsete kliimatingimustega riikides nagu Kanada, Island ja Venemaa. KÖMMERLINGi disain, funktsio-naalsus, keskkonnateadlikkus ja vastutustundlik toorainevarude kasutamine on võimaldanud viia tooted vastavusse kõrgeimate standarditega.

 

INTELLIGENTSED PROFIILISÜSTEEMID

Saksa tüüpi akende ja uste tootmisel kasutatakse profiilisüsteeme KÖMMERLING 88plus, 76AD ja EuroFutur Classic, mis erinevad üksteisest gabariitide ja soojapidavuse poolest. KÖMMERLINGi profiilisüsteemid tagavad siseruumides valgusküllasuse ja väga hea soojapidavuse.


GREENLINEGreen_Line_web-300x81

 

Pidades silmas üha rangemaid nõudmisi Euroopa Liidus, võttis KÖMMERLING esimesena profiili tootmisprotsessis stabilisaatorina kasutusele kaltsiumi ja tsingi. Nii loobus KÖMMERLING kogu toodangu osas täielikult pliist, mida veel siiani kasutavad mitmed PVC-profiilide tootjad.